holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Bieżuniu i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne usługi z zakresu pomocy drogowej TIR. Oferujemy holowanie i terenowe naprawy różnych typów pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Bieżuń

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa TIR w Bieżuniu

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównym zakresie auta ciężarowe i zestawy TIR. Przez cały czas naszej pracy, udało się nam zdobyć ugruntowaną pozycję w branży pomocy drogowej.

Czemu warto zwrócić uwagę na naszą firmę?

Wybór usług naszej firmy wiąże się z różnorodnymi zaletami dla klientów. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w tradycyjnych, jak również o wiele bardziej kompleksowych przypadkach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany zespół fachowców to istotna kwestia!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach wielu profesjonalnych szkoleń. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie zwalczać przeróżne awarie na trasie oraz idealnie znają i stosują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania aut ciężarowych, zestawów TIR, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Profesjonalne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące przewozić nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy o masie nawet w zakresie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i narzędziami pozwalającymi na fachową diagnostykę oraz naprawę różnorodnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Skuteczne usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Bieżuń

Powinno się pamiętać, że wszystkie zlecenia realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Potrzebny jest tylko kontakt telefoniczny.

Profesjonalna oferta obejmuje następujący zakres usług:

– transport zestawów TIR oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie aut pojazdów.

Jak można zauważyć nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić pomocy w różnych trudnych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)