holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Białobrzegach i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Białobrzegi

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana przede wszystkim z myślą o klientach prywatnych, przedsiębiorstwach oraz pozostałych podmiotach wymagających obsługi z zakresu pomocy drogowej. Naszą podstawową specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie potrzeby oferujemy również pomoc dla pojazdów dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest szeroka i obejmuje fachowe holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niechcianej usterki w okolicach Białobrzegów.

Wysokiej jakości czynności z zakresu holowania

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to profesjonalne transportowanie różnych typów samochodów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo holować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i sprzętem umożliwiającym sprawny, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holownicze świadczymy na terenie Białobrzegów, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych krajów.

Szeroko pojęta pomoc drogowa 24/7 w Białobrzegach

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych rodzajów pojazdów, ale również pozostałymi formami wsparcia w nagłych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego odpalania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać przeróżnych standardowych i trudniejszych napraw w terenie, dostarczamy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na wiele innych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Białobrzegach jest szeroka i niezwykle profesjonalna. W każdym przypadku zwracamy uwagę na sprawny dojazd do zgłaszających i skuteczne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)