holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Białej Rawskiej i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie i pomoc drogowa TIR. Obsługujemy pojazdy ciężarowe niezależnie od ich gabarytów. Zapraszamy do kontaktu!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Biała Rawska

tlo

Jeżeli jesteś użytkownikiem pojazdu ciężarowego albo zestawu TIR to nasze wsparcie może się przydać, gdy dojdzie do jakiegoś niechcianego zdarzenia na drodze, takiego jak stłuczka czy też nagła awaria. Nasza działalność polega na bezpiecznym holowaniu pojazdów i innych czynnościach z zakresu pomocy drogowej. Skupiamy się przede wszystkim na autach ciężarowych i zestawach TIR.

Dlaczego jesteśmy godni polecenia?

Jesteśmy grupą fachowców zapewniających optymalny poziom obsługi. Posiadamy wiele istotnych zalet, takich jak:

– wysokie kwalifikacje pracowników,

– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia,

– pełne bezpieczeństwo holowanych pojazdów, 

– wsparcie całodobowe przez cały rok,

– przystępne ceny świadczonych usług,

– nowoczesne wyposażenie holownicze,

– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy pojazdów na trasie,

– szeroka oferta usługowa.

Holowanie ciężarówek na terenie Białej Rawskiej i okolic

Podstawą naszej oferty jest oczywiście holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR w regionie Białej Rawskiej i innych miejscowości w województwie łódzkim. Ponadto trudnimy się dowożeniem paliwa, wymianą kół, awaryjnym uruchamianiem pojazdów oraz różnymi drobnymi naprawami, po wykonaniu których można ruszyć w dalszą drogę bez konieczności holowania.

Zapraszamy do kontaktu

Dowodem naszej ugruntowanej pozycji na rynku są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Współpracujemy z osobami prywatnymi, a także większymi i mniejszymi firmami korzystającymi z pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

tlo
5/5 - (1 vote)